-25%
Brezžična LED svetilka s senzorjem 0,6W 4000K 50lm IP20 3xAAA
Izvirna cena je bila: 7,90 €.5,90 €Trenutna cena je: 5,90 €. Brez DDV: 4,84 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
ENOSTAVNA NAMESTITEV – Svetilka se prilepi na površino z dvostranskim lepilnim trakom.
Ko svetilka zazna gibanje, sveti 20 sekund. Po 20 sekundah se izklopi.
Svetilka ne potrebuje vira napajanja, saj jo napajajo 3xAAA baterije.
Svetilka je popolna rešitev za osvetlitev hodnikov, kopalnic, kleti, omar, stopnic in polic.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 0,6W |
|---|---|
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Svetilnost | 50lm |
| Material | ABS |
| Barva telesa izdelka | bela |
| Vrsta senzorja | PIR senzor |
| Prag aktivacije (LUX) | 35-40 lux |
| Obseg zaznavanja | 120° |
| Montažna višina | 4-6 m |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 25.000 h |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Garancija (meseci-m) | 24m |


































