LED zatemnilnik-dimmer za v dozo V1-B 100-240VAC IP20
19,90 € Brez DDV: 16,31 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je energetsko zelo učinkovit, visoko zmogljiv LED S1-B mini krmilnik in zatemnilnik za v dozo 60Ø .
- Primeren je za zvezdno zatemnjevanje (brez utripanja) vseh LED svetil (sijalk in panelov), ki imajo možnost zatemnjevanja, do priklopne moči 200W.
- Vgrajen ima RF (radijski) sprejemnik, tako da lahko svetila zatemnjujemo preko tipkala (navadne tipke) ali preko daljinca.
- Ima en izhod, 256 stopenj in zagotavlja od 0-100% gladko zatemnitev, brez utripanja.
- Ujema se z daljinskim upravljalnikom za zatemnitev z eno ali več conami.
- En krmilnik RF sprejema do 10 daljinskih upravljalnikov.
- Ima funkcijo samodejnega oddajnika: krmilnik samodejno odda signal drugemu krmilniku s 30m nadzorno razdaljo.
- Sinhronizacijo lahko izvedemo na več krmilnikih.
- Za dosego funkcije vklopa/izklopa in 0-100% zatemnitve ga povežemo z zunanjim potisnim stikalom.
- Enostavno ga namestimo v standardno stensko zunanjo razvodno omaro za potisnim stikalom.
- Vgrajeno ima zaščito proti preobremenitvi in pregrevanju.
- Narejen je v skladu s standardi Varnost in EMC in LVD.
Dodatne podrobnosti
| Mere | 52x52x26 mm |
|---|---|
| Vhodna napetost | 100-240V |
| Vhodni signal | RF 2.4GHz + potisni dim |
| Izhodna napetost | 100-240V |
| Vrsta izhoda | konstantna napetost |
| Nadzorna razdalja | 30m |
| Krivulja zatemnnitve | V1-H: logaritemska |
| Izhodna moč | 150-360W |
| Izhodni tok | max. 1.3A |
| Stopnja zatemnitve | 256 ravni |
| Območje zatemnitve | 0 -100% |
| Delovno okolje (temperature) | -30°C~+55°C |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Garancija (meseci-m) | 60m |


































