LED stenska svetilka 5W 4000k 300lm IP20 RACA
od 25,44 € Brez DDV: 20,85 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je stenska kvalitetna svetilka, priznane blagovne znamke STRÜHM, katere telo je narejeno iz aluminijeve zlitine.
- Sveti z močjo 5W in s svetilnostjo 300lm, v nevtralno beli barvi svetlobe (4000K).
- Izbirate lahko med belo ali črno barvo ohišja.
- Je prahotesna in ni vlagoodporna, zato jo primerna le za notranjo razsvetljavo.
- Opremljena je z visoko kakovostnimi LED diodami COB, ki zagotavljajo boljšo zanesljivost in dolgo življenjsko dobo svetilke.
- Je elegantna zamenjava za tradicionalno osvetlitev.
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
- Pritrditev na steno je zelo enostavna.
Namestimo jo lahko na stene: v domovih in drugih objektih.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 5W, 12W |
|---|---|
| Barva telesa izdelka | bela, črna |
| Mere | 100x100x80mm |
| Material | aluminijeva zlitina |
| Svetilnost | 300lm |
| Kot svetilnosti | 140° |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 5kWh/1000h |
| Priključna napetost | 230V, 50Hz |
| Svetlobni tok | LED COB |
| Ra | >80 |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 30.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 12m |





















