Akcija
Viseča svetilka 5xE27 za LED IP20 LOKKO 55
od Izvirna cena je bila: 274,00 €.225,00 €Trenutna cena je: 225,00 €. Brez DDV: 184,43 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je izredno elegantna, dizajnerska, viseča svetilka, kvalitetne izdelave iz serije LOKKO.
- Je kvadratne oblike (55x55cm), ki jo krasi lep debelejši rob. Dolžina celotne svetilke je do max 111cm.
- Za svoje delovanje potrebuje pet sijalk z grlom E27 (max 15W), ki niso priložene.
- Izbirate lahko med takšno z belim ali s črnim telesom.
- Zaščita je IP20, kar pomen, da je primerna za notranje prostore, kjer ni vlage.
- Je elegantna zamenjava za tradicionalno osvetlitev.
- Ta svetilka bo krasila vaš dom, vse dokler se je ne boste naveličali. Ko se bodo sijalke iztrošile, jih boste enostavno nadomestili z drugimi.
- Zaradi led sijalk, je prihranek pri energiji velik.
- Je izredno enostavna za namestitev.
Primerna je za prostore, kamor želimo vnesti še nek dodaten pridih elegance. Namestimo jo lahko torej tako v domove, galerije, restavracije, v predprostore, hotele, v razstavne prostore, kopališča, muzeje, pod balkone, pod nadstrešek, na zunanje terase restavracij, itd.
Dodatne podrobnosti
| Barva telesa izdelka | bela, črna |
|---|---|
| Oblika izdelka | kvadratna |
| Mere | 55x55x15cm |
| Material | PVC |
| Nastavek za sijalke | 5xE27 |
| Priključna napetost | A220V-230V |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Garancija (meseci-m) | 12m |






































