LED vgradna 10W svetilka 750lm 2700K IP20 pregibna 50° COB
7,05 € Brez DDV: 5,78 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- Je notranja vgradna svetilka, bele barve, ki sveti z močjo 10W v toplo beli barvi (rumena – 2700K), s svetilnostjo 750lm, pod kotom 50°.
- Okvir svetilke je pregiben, zato lahko svetilko obrnemo v smer, kjer potrebujemo svetlobo.
- Je prahotesna in ni vlagoodporna, zato jo primerna le za notranjo razsvetljavo (IP20).
- Opremljena je z LED diodami COB, ki zagotavljajo daljšo življenjsko dobo in manjšo porabo energije.
- Namestitev je enostavna. Vstavi se v montažno luknjo s Ø105 mm.
Primerna je za namestitev v notranje prostore bivališč in drugih poslopij (npr.: na hodnike, stopnice, stopnišča, v spalnice, itd).
Dodatne podrobnosti
| Moč | 10W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | F |
| Barva telesa izdelka | bela |
| Oblika izdelka | kvadratna |
| Izrez | Ø105 mm |
| Material | plastika |
| Svetilnost | 750lm |
| Barva svetlobe | toplo bela 2700K – 3000K |
| Poraba | 10kWh/1000h |
| Priključna napetost | AC110-240V |
| CRI | RA>80 |
| Svetlobni tok | LED COB |
| Frekvenca delovanja | 50-60Hz |
| Vklop | takoj (0,1s) |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 25.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |















