Akcija
LED stopniščna svetilka 3W 90lm IP20 vgradna
od Izvirna cena je bila: 22,90 €.19,90 €Trenutna cena je: 19,90 €. Brez DDV: 16,31 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je bela stenska svetilka, lepega in modernega dizajna. Narejena je iz aluminija v kombinaciji s plastiko.
- Sveti z močjo 3W, s svetilnostjo 90lm, pod kotom 34°.
- Na voljo imate dve obliki svetilk: okroglo (Ø80x51mm) ali kvadratno (80x80x51mm) obliko telesa.
- Izbirate lahko med toplo belo barvo svetenja (3000K) in nevtralno belo barvo svetenja (4000K).
- Zaščita je IP20, zato jo primerna za notranjo razsvetljavo oz. tam, kjer ni vlage.
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
- Pritrditev je zelo enostavna.
- Ugodne temperature za delovanje so od -20°C do +50°C.
- Življenjska doba je cca. 25000h.
Primerna je za namestitev na hodnike, stopnice, stopnišča, v spalnice, itd.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 3W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | G |
| Barva telesa izdelka | bela |
| Oblika izdelka | okrogla, kvadratna |
| Material | Aluminij + PC |
| Svetilnost | 90lm |
| Kot svetilnosti | 34° |
| Barva svetlobe | toplo bela 2700K – 3000K, nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 3kWh/1000h |
| Priključna napetost | AC220-240V |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 25.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |










































