Akcija
LED podelementna svetilka 20cm 1W 4500K 80lm IP20 s senzorjem USB
od Izvirna cena je bila: 14,90 €.13,90 €Trenutna cena je: 13,90 €. Brez DDV: 11,39 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je podelementna svetilka, narejena je iz aluminija in plastike.
- Svetilko lahko izberete v črni ali srebrni barvi.
- Sveti v nevtralno beli barvi svetlobe (4500K), z močjo 1W in svetilnostjo 80lm/W.
- Svetilka se polni preko USB-C kabla, ki je priložen (250mm). Čas polnjenja je 30 min, čas delovanja je 2 uri.
- Vgrajen ima senzor gibanja PIR.
- Svetilka ima možnost nastavitev funkcij:
- funkcija AUTO: senzor zazna gibanje, svetilka se vklopi in sveti približno 20 sekund
- funkcija ON- ves čas vklopljena
- funkcija OFF-ves čas izklopljena
- Opremljena je z visoko kakovostnimi LED SMD diodami za boljšo zanesljivost in daljšo življenjsko dobo.
- Je prahotesna. Primerna je za področja, kjer ni vlage.
Svetilka je primerna za namestitev v otroške sobe, spalnice, hodnike, kuhinje. Prav tako jo lahko uporabljate za kampiranje, taborjenje, saj za delovanje svetilke niste vezani na priklop elektrike.
Takšne podelementne svetilke lahko izberete tudi 30cm, 40cm, 50cm, 60cm in 80cm.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 1W |
|---|---|
| Barva izdelka | črna, srebrna |
| Oblika izdelka | cevna |
| Način montaže | nadgradna |
| Mere | 200x40x9 mm |
| Poraba | 1kWh/1000h |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Svetlobni tok | LED SMD |
| Svetilnost | 80lm/W |
| Material | Aluminij + PC |
| Dolžina kabla | 250 [mm] |
| Baterija | 3,7V 800mAh |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Garancija (meseci-m) | 12m |






















