Akcija
LED talna vrtna svetilka 6W 4000K 50/60/80cm SANTINA
od Izvirna cena je bila: 54,50 €.42,40 €Trenutna cena je: 42,40 €. Brez DDV: 34,75 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je arhitekturna, estetsko oblikovana svetilka iz serije Santina. Ohišje je antracit sive barve, izdelano iz najkakovostnejših materialov (Al + PC), odporno na vse vremenske razmere.
- Ta vrtna svetilka ima integriran LED vir SMD z močjo 6W. Sveti v nevtralno beli barvi svetlobe (4000K), s svetilnostjo 480lm.
- Smer svetenja je lahko usmerjena po vaših željah, saj je glava svetilke gibljiva (-120°/+120°)
- Zanjo je značilno odlično delovanje in dobra kakovost.
- Razred zaščite je IP54, kar pomeni, da je odporna na škodljive vremenske razmere in da je namenjena zunanji uporabi.
- Opremljena je z visoko kakovostnimi LED diodami SMD, zato bo odličen, zanesljiv in dolgo uporaben vir svetlobe.
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
- Zanjo je značilna je preprosta konstrukcija in enostavna montaža.
- Delovala bo kot odlična razsvetljava zunaj: na terasi, vrtu, pred hišo, okoli bazena, itd.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 6W |
|---|---|
| Mere | 60cm, 50cm, 80cm |
| Mere ohišja | 160x50mm |
| Energijska učinkovitost | G |
| Barva telesa izdelka | antracit siva |
| Material | Aluminij + PC |
| Svetilnost | 480lm |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 6kWh/1000h |
| Priključna napetost | AC220-240V |
| Svetlobni tok | LED SMD 2835 |
| Začetek delovanja | <1s |
| IP ZAŠČITA | IP54 |
| Garancija (meseci-m) | 24m |
























