-28%
LED stenska svetilka 9W 4000k 700lm IP54 BELLA
Izvirna cena je bila: 34,90 €.24,99 €Trenutna cena je: 24,99 €. Brez DDV: 20,48 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je stenska svetilka, modnega dizajna, v črni barvi, katere telo je izdelano iz visoko kakovostnega aluminija in plastike. Zaradi uporabe aluminija je trpežna, lahka in s tem enostavna za sestavo.
- Sveti z močjo 9W, v nevtralno beli barvi (4000K), s svetilnostjo 700lm in pod 120° kotom.
- Opremljena je z visoko kakovostnimi LED diodami SMD (48xSMD 2835) za boljšo zanesljivost, visoko energetsko učinkovitost in dolgo življenjsko dobo.
- Stopnja zaščite IP54 zagotavlja visoko stopnjo odpornosti svetilke na vremenske razmere, zato je primerna tako za zunanjo kot notranjo razsvetljavo.
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
Namestimo jo lahko na fasade, nadstreške, nad vhod, itd., saj je primerna za osvetlitev vrtov, pokrajin, teras, itd.
V ponudbi je tudi takšna svetilka s senzorjem.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 9W |
|---|---|
| Barva telesa izdelka | RAL 9005 |
| Mere | 270 x 110 x 67 [mm] |
| Material | Aluminij + PC |
| Svetilnost | 700lm |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 9kWh/1000h |
| Priključna napetost | AC220-240V |
| Svetlobni tok | 48xSMD LED 2835 |
| IP ZAŠČITA | IP54 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 30.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 12m |



























