-19%
LED stropna svetilka 25W 4000K 1550lm IP20
Izvirna cena je bila: 79,90 €.64,90 €Trenutna cena je: 64,90 €. Brez DDV: 53,20 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je dekorativna stropna svetilka, ki bo v prostor vnesla moderen dizajn.
- Sveti z močjo 25W, v nevtralno beli barvi svetlobe (4000K), s svetilnostjo 1550 lumnov.
- Svetilka je primerna za notranje prostore, ki niso izpostavljeni vlagi.
- Svetilka je sestavljena iz trpežnega jekla, aluminija in plastike (senčnik).
- Dimenzija svetilke je 580x260x80 mm.
- Ne povzroča utripanja ob fotografiranju.
- Vsebuje kakovosten LED čip SMD 2835, ki omogoča dolgo življenjsko dobo svetilke in prihranek pri energiji, saj je poraba energije do 80% manjša od standardnih luči.
- Pritrditev na strop je zelo enostavna. V kompletu prejmete tudi pritrdilne zatiče.
Primerna je za vse notranje prostore, kot na primer dnevne sobe, otroške sobe, spalnice, hodnike, prav tako pa je primerna za poslovne prostore, hotele, restavracije, itd.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 25W |
|---|---|
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Barva telesa izdelka | črna+naravni les |
| Mere | 580 x 260 x 80 mm |
| Svetilnost | 1550lm |
| Priključna napetost | AC200-240V |
| Svetlobni tok | LED SMD 2835 |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Energijska učinkovitost | G |
| Garancija (meseci-m) | 24m |






















