-15%
Senzor gibanja PIR vgradni 160° stenski beli za v dozo Ø60
Izvirna cena je bila: 19,10 €.16,25 €Trenutna cena je: 16,25 €. Brez DDV: 13,32 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je vgradni senzor gibanja PIR z integriranim vezjem, primeren za v dozo Ø60 mm.
- Senzor se odziva na šibko infrardeče sevanje, ki ga oddaja človeško telo in se vklopi, ko zazna ki zazna gibanje na max. razdalji 9m (<24°C).
- Zagotavlja varnost uporabe, energetsko učinkovitost in široko funkcionalnost.
- Senzor omogoča samodejen vklop obremenitve z uporabo infrardečega sevanja, ko se zaznavajo gibanja v polju za zaznavanje.
- Primeren je za notranje prostore.
- Ima visoko občutljivost in možnost prilagajanja parametrov:
- LUX – ureditev svetlobne intenzivnosti (<3-2000 LUX) – vgrajen ima foto občutljivi element, ki omogoča identifikacijo časa dneva, da se lastnosti delovanja prilagodijo posameznim željam uporabnika.
- TIME – ureditev časa osvetlitve (min. 10s do max. 7min);
- SENS – prilagoditev razpona oz. razdalje zaznavanja (max. 9m).
- Senzor je enostaven za namestitev in uporabo.
Dodatne podrobnosti
| Vrsta | senzor gibanja PIR |
|---|---|
| Mere | 82x82x25 mm |
| Za v dozo | Ø60 mm |
| Barva telesa izdelka | bela |
| Priključna napetost | AC220-240V |
| Prag delovanja | <3-2000 LUX |
| Zazanavanje gibanja | 0,6 – 1,5 m/s |
| Razpon zaznavanja | 160° |
| Max. razdalja | 9m (<24°C) |
| Maksimalna obremenitev (LED svetila) | 300W |
| Temperatura okolja | -20~+40°C |
| Vlažnost zraka | <93%RH |
| Montažna višina | 1,0~1,8m |
| Čas osvetlitve | min 10s do max 7min |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Garancija (meseci-m) | 24m |




















