Akcija
LED trak 2835 8W/m 120leds/m 24V IP20 10m
od 3,50 € Brez DDV: 2,87 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
LED trak je pakiran po 10m skupaj, zato imate možnost naročila samo po 10m. V kolikor ga potrebujete več, pa pri oddaji naročila 1kom pomeni 10m, 2kom 20m, itd.
Značilnosti:
- so svetlobna telesa, ki svetijo z močjo 8W/M in svetilnostjo 750lm/M.
- Izbirate lahko med naslednjimi barvami svetenja: toplo belo (3000K), nevtralno belo (4000K) ali hladno belo barvo svetenja (6500K).
- Pakirano je po 10M traku, ki pa ga je možno rezati.
- Širina traku je 8mm.
- Vsebuje LED diode SMD 3528 (120 LED/m).
- Primerni so za notranje prostore oz. tam, kjer ni vlage.
Najpogosteje jih uporabljamo za osvetlitev: stopnic in hodnikov, sten ali stropov, ogledal, kuhinjskih pultov in »cokla«, raznih obrob, itd.
Zraven je potrebno dokupiti tudi ustrezen pretvornik oz. napajalnik ter daljinec za upravljanje LED traku.
Ponujamo pa tudi alu profile, kamor lahko trak vstavite, za lepši izgled.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 8W |
|---|---|
| Dimenzija traku | 5000x8x1,2 mm |
| Mere | 10m, 1m |
| Svetilnost | 750lm |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Svetlobni tok | SMD 2835 |
| Barva svetlobe | toplo bela 2700K – 3000K, nevtralno bela 4000K – 4500K, hladno bela 5500K – 6500K |
| Priključna napetost | 24V |
| Tok/M | 0.4 A/m |
| CRI | >80 |
| Začetni čas VKLOPA | 0-100% in <1s |
| Energijska učinkovitost | F |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Garancija (meseci-m) | 24m |






























