-30%
LED zasilna svetilka 5W 6400K 350lm IP65 Li-ion 3.7V CASTOR
Izvirna cena je bila: 41,48 €.29,04 €Trenutna cena je: 29,04 €. Brez DDV: 23,80 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je bela podolgovata svetilka, ki sveti v hladni beli barvi svetlobe (6400K) in ponazarja izhod.
- Svetilka ima vgrajeno litijsko baterijo z napetostjo 3.7V 2200mAh . Ta se vklopi v primeru izklopa električne energije.
- Izdelana je iz kakovostne plastike in aluminija.
- Vsebuje visoko kakovosten LED čip SMD, ki zagotavlja visoko energetsko učinkovitost in dolgo življenjsko dobo.
- Namestitev je enostavna, saj se jo namesti na okvir, ki ni priložen.
- Zdrži na temperaturah od -30°C – +50°C.
Svetilka je namenjena samodejni osvetlitvi izhodov v raznih centrih, itd.
Zasilna LED svetilka CASTOR LED je vodoodporna z IP65, kar omogoča uporabo v zaprtih prostorih, kot tudi na mestih s povečano ravnjo vlage in prahu. CASTOR LED je v kompletu s 5 nalepkami v skladu z veljavnimi standardi zasilne in evakuacijske razsvetljave.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 5W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | G |
| Barva telesa izdelka | bela |
| Mere | 355x136x66mm |
| Material | plastica+aluminij |
| Svetilnost | 140lm |
| Barva svetlobe | hladno bela 5500K – 6500K |
| Poraba | 5kWh/1000h |
| Svetlobni tok | 16xSMD 2835 |
| Priključna napetost | AC220-240V |
| Frekvenca delovanja | 50-60Hz |
| Začetni čas vklopa | 0.2s |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 25.000 h |
| IP ZAŠČITA | IP65 |
| Garancija (meseci-m) | 24m |
















