-30%
Senzor gibanja IR vgradni 360° za odpiranje/zapiranje vrat
Izvirna cena je bila: 19,90 €.13,90 €Trenutna cena je: 13,90 €. Brez DDV: 11,39 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je infrardeči senzor gibanja, ki vključuje detektor občutljivosti in integrirano vezje in se odziva na odpiranje in zapiranje vrat.
- Razpon zaznavanja je cca. 5-6cm.
- Namestimo ga v odprtino med lučjo in električnim napajanjem (220-240V/AC), pri čemer upoštevajmo, da je dolžina senzorskega kabla dolga cca. 150cm.
- Barva telesa je bela.
- Senzor je enostaven za namestitev in uporabo.
- Najpogosteje ga nameščamo na vrata v omarah, itd.
Obstaja tudi takšen na zamah roke.
Dodatne podrobnosti
| Vrsta | infrardeč |
|---|---|
| Barva telesa izdelka | bela |
| Priključna napetost | AC220-240V |
| Razpon zaznavanja (m) | 5cm-6cm (<24°C) |
| Obseg zaznavanja | 360° |
| Kot zaznavanja | 30° |
| Maksimalna obremenitev | 200W |
| Temperatura okolja | -20~+50°C |
| Mere | 35,5×78,2×18,7 mm |
| Dolžina kabla | 150cm |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Garancija (meseci-m) | 24m |





















