-20%
Stenska svetilka 1xGU10 za LED IP54 s senzorjem INEZ
Izvirna cena je bila: 29,90 €.23,90 €Trenutna cena je: 23,90 €. Brez DDV: 19,59 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je prahotesna in vlagoodporna svetilka, manjše velikosti, z vgrajenim PIR senzorjem gibanja, ki se odziva na šibko infrardeče sevanje, ki ga oddaja človeško telo.
- Gre za večno svetilko, ki za svoje delovanje potrebuje eno sijalko z grlom GU10, ki ni priložena. Torej je potrebno zamenjati le sijalko, ko se ta iztroši.
- Napaja se na 220-240V (50/60Hz).
- Zagotavlja varnost uporabe, energetsko učinkovitost in široko funkcionalnost.
- Primerna je tako za notranje kot zunanje prostore (IP54).
- Prag delovanja: >3 luksov.
- Območje zaznavanja: 110°, maks. 6.
- Čas osvetlitve: 40s.
- Je enostavna za namestitev.
- Izdelana je iz visoko kakovostnih in trpežnih materialov (PC), odpornih na UV žarke.
- Zdrži na temperaturah od -20° do + 40°C.
Nameščamo jo na območja pred vhodi stavb, dvorišč, garaž, na balkone, na nadstreške, na kozolce, itd.
Dodatne podrobnosti
| Barva telesa izdelka | črna |
|---|---|
| Oblika izdelka | kvadratna |
| Mere | 200x110x105mm |
| Priključna napetost | AC220-240V |
| Nastavek za sijalke | 1xGU10 |
| Senzor zaznavanja | PIR senzor |
| Obseg zaznavanja | 110° |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Vrsta senzorja | PIR senzor |
| Čas osvetlitve | 40s (+/-5s) |
| IP ZAŠČITA | IP54 |
| Prag aktivacije (LUX) | 3-2000 LUX |
| Garancija (meseci-m) | 24m |


























