LED reflektor 20/30/50W 4500K IP65 ULTRON
od 10,90 € Brez DDV: 8,93 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- LED reflektor je primeren za osvetlitev zunanjih površin. Sestavljen je iz aluminijeve zlitine in mlečnega stekla.
- Odporen je na izjemno nizke (-25°C) in zelo visoke temperature (+45°C), ima zaščito pred mehanskimi udarci ter je odlično odporen na vlago, dež, sneg in druge okoljske razmere.
- Reflektor je opremljen z LED diodami z barvno temperaturo 4500K, kar je optimalno glede odtenka med toplo belo in hladno belo barvo svetlobe.
- Reflektor lahko izbirate glede na moč:
- 20W s svetilnostjo 2000 lm, dimenzije 114 x 90 x 28 mm
- 30W s svetilnost 3200 lm, dimenzije 143 x 120 x 28,5 mm
- 50W s svetilnostjo 4000 lm, dimenzije 178 x 145,5 x 28,5 mm
- Kot svetilnosti je 120°.
- Primeren je za direkten priklop na 180-240V 50/60Hz, zato ga lahko namestimo povsod, kjer je standardna priključna napetost (cca. 230V).Po pritrditvi na steno (zelo enostavna pritrditev) ali drugo trdno površino lahko uporabimo premični del in reflektor usmerimo tja kamor ga potrebujemo
- Ne potrebuje posebnega vzdrževanja. Če ga postavimo v zelo zaprašeno okolje, ga lahko enostavno očistimo kar s curkom vode iz cevi.
- Dolžina napajalnega kabla je 15 cm.
Primeren je za osvetlitev tako v domovih, kot na zunanjih površinah. Npr. kot fasadna razsvetljava, za osvetlitev dovozov, vrtov, športnih terenov, cerkva, dvoran, garaž, prehodov, skladišč, javnih prostorov, parkirišč, panojev, stavb, skulptur, itd.
V ponudbi imamo ta reflektor tudi s senzorjem PIR.
NAVODILA ZA UPORABO ULTRON LVT1646, 1865, 4837
Dodatne podrobnosti
| Priključna napetost | 180-240V AC50/60Hz |
|---|---|
| Moč | 20W, 30W, 50W |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Svetilnost | 3200lm, 4000lm, 2000lm |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Barva ohišja | črna |
| Material | aluminij, plastika |
| IP ZAŠČITA | IP65 |
| Energijska učinkovitost | E |
| Garancija (meseci-m) | 24m |






















