-18%
LED plafonjera 24W 3CCT 1380lm IP20 FIESTA
Izvirna cena je bila: 55,00 €.45,00 €Trenutna cena je: 45,00 €. Brez DDV: 36,89 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- Stropna svetilka je okrogle oblike, izdelana iz trpežnega jekla in plastike, krasi pa jo rob v kombinaciji črne in zlate barve.
- Plafonjera sveti z močjo 24W, s svetilnostjo 1380lm, pod kotom 140°.
- Na svetilki je stikalo s katerim lahko regulirate barvo svetlobe: toplo bela (3000K), nevtralno bela (4200K) in hladno bela (6000K) barva svetlobe.
- Svetilka ima kakovostne LED SMD čipe.
- Dajemo jih v notranje prostore, ki niso izpostavljeni vlagi.
- Dimenzija svetilke je Ø420x82mm.
- Plafonjera je opremljena z visoko učinkovitimi LED čipi z indeksom barvnega upodabljanja (CRI) nad 80, kar zagotavlja žive in naravne barve.
Dodatne podrobnosti
| Barva telesa izdelka | črna+zlata |
|---|---|
| Moč | 24 W |
| Zatemnilna | NE |
| Barva svetlobe | 3CCT |
| Kot svetilnosti | 140° |
| Material | jeklo + plastika, steel sheet, plastic |
| Svetlobni tok | 1380lm |
| Mere svetilke | Ø420x82mm |
| Priključna napetost | 230V, 50Hz |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 35.000 h |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Garancija (meseci-m) | 24m |


















