LED namizna svetilka 1W 4000K 59lm SMART polnjenje USB
od 12,00 € Brez DDV: 9,84 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Opis izdelka:
- Na voljo v črni ali beli barvi – prilagodi se vsakemu prostoru in stilu.
- Svetilka ima občutljivo stikalo na dotik, ki omogoča vklop in izklop z enim dotikom in brezstopenjsko prilagajanje svetlosti (pridržite prst za zatemnitev ali ojačanje svetlobe).
- Nastavljiva višina – fleksibilna konstrukcija omogoča enostavno prilagajanje višine glede na potrebe.
- Zahvaljujoč vgrajeni Li-ion bateriji (1200 mAh) lahko svetilko uporabljate brezžično, kjerkoli jo potrebujete – tudi na mestih brez dostopa do vtičnice.
- Svetilka se polni preko sodobnega USB-C priključka, kar omogoča hitro in enostavno napajanje – tudi preko računalnika, power bank-a ali klasičnega adapterja.
- Namizna svetilka sveti z močjo 1W v nevtralno beli barvi svetlobe(4000K), ki je prijetna za oči, idealna za delo, branje ali sprostitev.
- Prilagodljiv svetlobni kot (160°) in svetlobni tok do 59 lm – enakomerna osvetlitev prostora.
- Kompaktna in lahka – popolna za pisalno mizo, nočno omarico ali kot prenosna svetilka
Svetilka je idealna za branje, delo, študij ali kot ambientalna osvetlitev doma in na poti.
Dodatne podrobnosti
| Barva telesa izdelka | bela, črna |
|---|---|
| Moč | 1W |
| Zatemnilna | DA |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Kot svetilnosti | 160° |
| Material | aluminij, plastika |
| Svetilnost | 59lm |
| Vrsta napajalnika | USB-C |
| Dolžina kabla | 3m |
| Priključna napetost | 5V |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Garancija (meseci-m) | 24m |
































