-35%
LED zatemnilnik-dimmer za v dozo WIFI & RF 100-240VAC IP20
Izvirna cena je bila: 60,70 €.39,45 €Trenutna cena je: 39,45 €. Brez DDV: 32,34 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je energetsko zelo učinkovit, visoko zmogljiv zatemnilnik z WiFi in RF AC triakom za krmiljenje enobarvnih LED luči.
- Primeren je za zatemnjevanje vseh LED svetil (sijalk in panelov), ki imajo možnost zatemnjevanja.
- Vgrajen ima RF (radijski) sprejemnik, tako da lahko svetila zatemnjujemo preko tipkala (navadne tipke).
- Glasovno upravljanje, podpora za Amazon ECHO in pametni zvočnik TmallGenie.
- Ima en izhod, 256 stopenj in zagotavlja od 0-100% gladko zatemnitev, brez utripanja.
- Ima funkcijo samodejnega oddajnika: krmilnik samodejno odda signal drugemu krmilniku s 30m nadzorno razdaljo.
- Sinhronizacijo lahko izvedemo na več krmilnikih.
- Za dosego funkcije vklopa/izklopa in 0-100% zatemnitve ga povežemo z zunanjim potisnim stikalom.
- Enostavno ga namestimo v standardno stensko zunanjo razvodno omaro za potisnim stikalom.
- Vgrajeno ima zaščito proti preobremenitvi in pregrevanju.
- Narejen je v skladu s standardi Varnost in EMC in LVD.
Vhodna napetost: AC100-240V, 50/60Hz
Izhodna napetost: AC100-240V Izhodni tok: največ 1,5 A
Izhodna moč: 150 W (110 V); 300 W (220 V)
Metoda zatemnitve: glasovno upravljanje – tuya / RF brezžično zatemnitev / potisno zatemnitev
Kontrolna razdalja: ≤30m 0-100 % brezstopenjsko zatemnitev
Nastavite najmanjšo vrednost svetlosti z daljinskim upravljalnikom
Primerno za enobarvne triac zatemnjene LED luči
2 leti garancije
Dodatne podrobnosti
| Mere | 52x52x26 mm |
|---|---|
| Vhodna napetost | 100-240V |
| Vhodni signal | RF 2.4GHz + potisni zatemnilnik + tuya |
| Izhodna napetost | 100-240V |
| Vrsta izhoda | konstantna napetost |
| Nadzorna razdalja | 30m |
| Izhodna moč | 150-300W |
| Izhodni tok | max. 1.5A |
| Stopnja zatemnitve | 256 stepenj |
| Območje zatemnitve | 0 -100% |
| Delovno okolje (temperature) | -10℃-+40℃ |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Garancija (meseci-m) | 24m |




















