Akcija
LED panel 15W nadgradni CCT 1900lm IP20 ROLEN
od Izvirna cena je bila: 38,80 €.35,00 €Trenutna cena je: 35,00 €. Brez DDV: 28,69 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
LED paneli ROLEN so posebna oblika LED svetil, z debelejšim robom, krasi pa jih mlečen pokrov. So dobra moderna rešitev za vse, ki želimo vnesti v bivalni ali poslovni prostor kakovosten in enakomerno porazdeljen vir svetlobe.
Nadgradni paneli so namenjeni temu, da jih namestimo pod strop ali betonsko ploščo.
Ta nadgradni panel sveti z močjo 15W in 1900lumni.
Je okrogle oblike in sveti v nevtralno beli barvi svetlobe (dnevna svetloba – 4000K)
Dodatne podrobnosti
| Moč | 15W |
|---|---|
| Barva telesa izdelka | bela, črna |
| Oblika izdelka | okrogla |
| Mere | Φ150x70mm |
| Material | Aluminij + PC |
| Svetilnost | 1900lm |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 15kWh/1000h |
| Priključna napetost | AC180-260V |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Zatemnilna | NE |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 35.000 h |
| Energijska učinkovitost | F |
| Garancija (meseci-m) | 24m |























