LED sijalka E27 G125 4W 400lm steklo FILAMENT
od 7,05 € Brez DDV: 5,78 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Gre za stekleno filamentno sijalko z večjo glavo, katere globa meri kar 125cm.
Izbirate lahko med toplo ali nevtralno belo barvo svetenja.
Podnožje sijalke je E27.
V naši ponudbi imamo tudi takšne sijalke, katerih moč je 6,5W.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 4W (ekvivalent za 32W) |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | F |
| Material | steklo |
| Vrsta LED | filament |
| Mere | Ø125×165 mm |
| Svetilnost | 400lm |
| Kot svetilnosti | 300° |
| Barva svetlobe | toplo bela 2700K – 3000K, nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 4kWh/1000h |
| Priključna napetost | AC175-265V |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Zatemnilna | NE |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 25.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |














