-37%
LED sijalka G4 2W 170lm 360° 12V – Paket 10kom
Izvirna cena je bila: 18,90 €.11,99 €Trenutna cena je: 11,99 €. Brez DDV: 9,83 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
LED žarnica z G4 podnožjem,
12 V DC, moč 2 W, svetlobni tok približno 170 lm,
Transparentno ohišje s SMD LED čipi, primerno za svetilke z nizkonapetostnimi G4 grli.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 2W (ekvivalent 18W) |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | G |
| Mere | Φ10×30 mm |
| Svetilnost | 170lm |
| Kot svetilnosti | 360° |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 2kWh/1000h |
| Priključna napetost | DC 12V |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Zatemnilna | NE |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 25.000 h |
| Garancija izdelka (meseci) | 24m |




















