Viseča svetilka 1xGU10 za LED IP20 LINO les
45,15 € Brez DDV: 37,01 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je viseča, elegantna svetilka. Narejena je iz jekla in lesa. Ima eno ohišje, ki je v notranjosti opremljeno z okovom za eno GU10 LED sijalko (max moč 12W). Sijalka ni priložena.
- Telo je v videzu naravnega lesa, medtem ko je ogrodje črno.
- Maksimalna dolžina svetilke je cca. 105cm.
- Zaščita je IP20, kar pomen, da je primerna za notranje prostore, kjer ni vlage.
- Je elegantna zamenjava za tradicionalno osvetlitev navzdol.
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
- Pritrditev na strop je zelo enostavna.
- Svetilka vam bo dolgo služila, saj sijalko preprosto zamenjate z novo, ko se bo ta iztrošila.
Namestimo jo lahko: v domovih, v klubih, v hotelih, v muzejih, v galerijah, itd.
Iz te serije LINO, so v naši ponudbi na voljo tudi naslednje viseče stropne svetilke: LINO2, LINO 3 in LINO 3P.
Dodatne podrobnosti
| Material | jeklo + les |
|---|---|
| Barva telesa izdelka | črna+naravni les |
| Mere svetilke | 8×8×105cm |
| Mere ohišja | 6×30cm |
| Nastavek za sijalke | 1xGU10 |
| Priključna napetost | A220V-230V |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Garancija (meseci-m) | 12m |



























