LED sijalka PAR56 za bazen 18W 1800lm 90°
od Izvirna cena je bila: 63,58 €.49,99 €Trenutna cena je: 49,99 €. Brez DDV: 40,98 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Je visoko kakovostna LED svetilka, ki se uporablja za razsvetljavo v bazenih.
Namenjena je varni uporabi svetlobe v vodi in je zato idealna rešitev za razsvetljavo bazenov, vodnjakov ali drugih kopeli.
Zanjo je značilna tudi zelo majhna poraba energije. S tem poskrbimo za okolje in hkrati privarčujemo.
Sveti z močjo 18W, s svetilnostjo 1800lm, pod kotom 90°.
Pokrov svetilke je steklen.
Izbirate lahko med naslednjimi barvami svetenja: toplo belo (3000K) in hladno belo (6400K).
V naši ponudbi je na voljo tudi RGB 18W svetilka PAR56 za v bazen.
Dodatne podrobnosti
| Oblika | PAR56 |
|---|---|
| Moč | 18W |
| Energijska učinkovitost | F |
| Mere | Φ178x114mm |
| Svetilnost | 1800lm |
| Kot svetilnosti | 90° |
| Barva svetlobe | toplo bela 2700K – 3000K, hladno bela 5500K – 6500K |
| Poraba | 18kWh/1000h |
| Vhodna moč | AC/DC:12V, 50Hz |
| Svetlobni tok | LED SMD |
| CRI | >80 |
| IP ZAŠČITA | IP68 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 25.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |





























