Akcija
LED 1,5W svetilka 12V 33lm IP20 BERYL vgradna
od Izvirna cena je bila: 13,93 €.11,42 €Trenutna cena je: 11,42 €. Brez DDV: 9,36 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je vgradna arhitekturna LED svetilka, kvadratne oblike (73×73×33mm), ki je zahvaljujoč majhnosti vsestransko uporabna.
- Primerna je za montažno odprtino: Ø60mm.
- Sveti z močjo 1,5W in svetilnostjo 33lm.
- Izbirate lahko med naslednjimi barvami telesa: mat krom, belo, črno in zlato ter med naslednjimi barvami toplote svetenja: toplo belo (3000K), nevtralno belo (4000K) ali hladno belo barvo (6500K).
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih vgradnih stopniščnih luči.
- vsebuje kakovostne LED diode SMD (9 x LED SMD 2835), kar ji zagotavlja boljšo kakovost in dolgo življenjsko dobo (cca. 30000h).
- Primerna je osvetlitev stopnic, dvigal, ogledal, za učinkovito okraševanje sten s svetlobo, itd.
Svetilke so 12V, zato za delovanje potrebujejo ustrezen napajalnik, ki ni priložen. V primeru, da boste uporabili več svetilk hkrati, lahko zanje uporabite en napajalnik zadostne moči (moč napajalnika je odvisna od količine svetilk).
Dodatne podrobnosti
| Moč | 1,5W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | G |
| Barva telesa izdelka | bela, črna, mat krom, zlata |
| Mere | 73x73x33 mm; za odprtino fi60 |
| Svetilnost | 33lm |
| Barva svetlobe | toplo bela 2700K – 3000K, nevtralno bela 4000K – 4500K, hladno bela 5500K – 6500K |
| Poraba | 1,5kWh/1000h |
| Priključna napetost | 12V |
| Svetlobni tok | 9 x LED SMD 2835 |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 30.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |
























