-44%
LED cestna/vrtna svetilka 120W 14400lm IP65 UFO
Izvirna cena je bila: 105,38 €.58,50 €Trenutna cena je: 58,50 €. Brez DDV: 47,95 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je cestna svetilka, črne barve telesa, narejenega iz močnega aluminija.
- Sveti z močjo 120W, svetilnostjo 14400lm.
- Na voljo ima tri različne barve svetenja, saj ima stilako, kjer sami nastavite barvo svetenja: toplo belo barvo (2700K), nevtralno belo barvo (4500K) in hladno belo barvo (6000K) svetenja.
- Odprtina za montažo je Ø60 mm.
- Pogoji delovanja so med -20°C in +40°C.
Namestimo jo lahko: na parkiriščih, na dvoriščih, na ulicah, itd.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 120W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | D |
| Barva telesa izdelka | črna |
| Mere | Ф382×116.5mm |
| Material | aluminij + steklo |
| Svetilnost | 14400lm |
| Kot svetilnosti | 75×135º |
| Barva svetlobe | 3CCT |
| Izhodna napetost | 220V-240V |
| Svetlobni tok | LED SMD 2835 |
| Poraba | 120kWh/1000h |
| Hitrost zaznanega gibanja (m/s) | 0.1 s |
| IP ZAŠČITA | IP54 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 25.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |
| Montažna odprtina | fi 60mm |

















