LED linearna svetilka 60cm 20W 2400lm 3000k, 4000k ali 6000k IP20
13,99 € Brez DDV: 11,47 € Brez DDV: 0,00 €
LED svetilka z možnostjo spreminjanja barve svetlobe (CCT).
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Opis:
- je bela, linearna svetilka,izdelana iz kakovostne plastike.
- Svetilka sveti z močjo 20W, s 2400lm, pod kotom 120°.
- Izbirate lahko med tremi barvami svetlobe: toplo belo barvo (3000K), nevtralno belo barvo (4000K) ali hladno belo barvo toplote (6000K). Na svetilki je vgrajen gumbek za nastavitev (3CCT).
- Življenjska doba svetilke je cca. 25000h.
- Dimenzija svetilke: 600x75x28mm.
- Je prahotesna. Primerna je za področja, kjer ni vlage.
- Oddaja veliko manj toplote, kot klasična halogena svetila, življenjska doba pa je bistveno daljša.
- Pritrditev je enostavna.
- Zdrži na temperaturah med -20°C in +40°C.
Primerna je predvsem za namestitev v kuhinje, skladišča, pisarne, delavnice….
Obstaja tudi takšna svetilka daljše dimenzije: 120cm in 150cm.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 20 W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | D |
| Barva telesa izdelka | bela |
| Mere | 600x75x28mm |
| Material | PC |
| Svetilnost | 2400lm |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Barva svetlobe | 3CCT |
| Poraba | 20kWh/1000h |
| Priključna napetost | AC220-240V |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 25.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |


















