LED MINI napajalnik 6W 12V IP65 0,5A za v dozo Ø60mm
8,42 € Brez DDV: 6,90 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
So MINI LED napajalniki, ki so vodooporni. Omogočajo preklopno napajanje za LED aplikacije v montažni dozi. So resnično majhnih dimenzij, zato so zelo enostavni za montažo. Idealni so za priklop led trakov, stopniščnih luči, LED sijalk, itd.
Vhodna napotost: AC 230V.
Izhodna napotost: DC 12V.
Mere: 59x31x28 mm.
Na vsaki strani imajo 7cm kabel za priklop.
Na voljo imamo takega z močjo 5W in takega z močjo 6W.
Na voljo so tudi klasični, vodotesni napajalniki za v dozo Ø60.
Dodatne podrobnosti
| Priključna napetost | AC100-240V |
|---|---|
| Izhodna napetost | 12V |
| Moč | 6W |
| Izhodni tok (A) | 0,5A |
| Način priključitve | cca 7cm dolg kabel na vsaki strani (za vhod in izhod) |
| IP ZAŠČITA | IP65 |
| Mere | 59x31x28 mm |
| Garancija (meseci-m) | 24m |






