LED namizna svetilka SATURN 10W
29,99 € Brez DDV: 24,58 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti namizne svetilke:
- je LED namizna svetilka iz serije SATURN , ki jo napaja USB z QI induktivnim polnilnikom. Izdelana je iz visoko kakovostne kovinske zlitine.
- Gre za svetilko minimalistične oblike, ki jo upravljamo z dotikanjem podstavka.
- Omogoča nam polnjenje QI mobilnega aparata.
- Vrat je visoko gibljiv in nam omogoča, da si svetlobo usmerimo tja, kjer jo potrebujemo in tako zadovoljimo svoje potrebe po dodatni svetlosti.
- Dodatna prednost svetilke je QI induktivni polnilnik.
- Narejena je v skladu s certifikatom CE, RoHS.
Prednosti svetilke:
- Življenjska doba je cca 35000 ur.
- Ima vgrajen QI induktivni polnilnik, ki nam omogoča priročno polnjenje telefona z do 8W moči.
- Vključen ima tudi 1,5m USB napajalni kabel.
Idealna je za vsak prostor, kjer potrebujemo dodaten in enostaven vir svetlobe z dodatnimi zmogljivostmi (npr. otroške sobe, pisarne, spalnice, itd).
Dodatne podrobnosti
| Način montaže | stoječa |
|---|---|
| Barva | črna |
| Material | plastika + kovina |
| Slog | moderen |
| Moč | 2W |
| Osnovne dimenzije | 108x205x180mm |
| Vhodna napetost | 5V |
| Svetilnost | 150lm |
| Kot svetilnosti | 170° |
| Barva svetlobe (K) | 4000k |
| CRI | RA>80 |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Začetni čas VKLOPA | <1s |
| Število ciklov vklop/izklop | 10.000 krat |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 35.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 12m |
| Zamenljiv vir svetlobe | NE |
















