-20%
LED otroška nočna svetilka 0,4W RGB ČEBELICA
Izvirna cena je bila: 10,00 €.8,00 €Trenutna cena je: 8,00 €. Brez DDV: 6,56 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- Nočna svetilka v obliki čebelice je svetilka, ki se vklopi v vtičnico.
- Sestavljena je iz trše plastike, odporne na udarce (ABS+PC). Tako je zagotovljena dolga življenjska doba.
- Svetilka sveti z močjo 0,4W v različnih barvah (RGB).
- Svetilka vsebuje tudi senzor za mrak. Ko je svetilnost v prostoru manjša od 20 luksov, se samodejno vklopi.
- Telo čebele sveti rumeno, krila pa naključno spreminjajo barve (RGB).
Dodatne podrobnosti
| Priključna napetost | 220-240V AC 50/60Hz |
|---|---|
| Material | ABS+PC |
| Slog | otroški |
| Moč | 0,4W |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 15.000 h |
| Barva svetlobe | RGB |
| CRI | 80 |
| Mere svetilke | 130×90 mm |
| Kot svetilnosti | 180° |
| IP ZAŠČITA | IP21 |
| Energijska učinkovitost | G |
| Garancija (meseci-m) | 24m |

























