-10%
LED panel 11W vgradni 4000k 1200lm IP20 DION s senzorjem
Izvirna cena je bila: 24,99 €.22,50 €Trenutna cena je: 22,50 €. Brez DDV: 18,44 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je vgraden bel LED panel, ki sveti z močjo 11W in svetilnostjo 1200lm, vgrajen pa ima tudi integriran senzor gibanja (IR), ki se vklopi, ko zazna gibanje.
- Sveti v nevtralno beli barvi (4000K), s kotom svetilnosti 120°.
- Zaščita je IP20, kar pomeni, da ni vlagotesen, zato ga vgrajujemo tja, kjer ni vlage in vode.
- Vgradimo ga lahko v montažno luknjo s Ø120mm (v knauf, v steno, v leseni del, itd).
Obstaja tudi takšen 7W.
Dodatne podrobnosti
| Energijska učinkovitost | F |
|---|---|
| Barva telesa izdelka | bela |
| Mere | Ø140×66 mm |
| Izrez | Ø120mm |
| Oblika izdelka | okrogla |
| Svetilnost | 1200lm |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Izhodna napetost | 230V |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 11kWh/1000h |
| Senzor zaznavanja | IR senzor |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Primerna temperatura okolja | -20+40°C |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 50.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |














