LED panel 24W vgradni 2100lm IP20 + napajalnik črn
od Izvirna cena je bila: 25,90 €.18,90 €Trenutna cena je: 18,90 €. Brez DDV: 15,49 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
LED paneli so posebna oblika LED svetil, tanjše debeline, krasi pa jih mlečen pokrov. So dobra moderna rešitev za vse, ki želimo vnesti v bivalni ali poslovni prostor kakovosten in enakomerno porazdeljen vir svetlobe.
Vgradne panele vgrajujemo v knauf oz. mavčne plošče ali pa v odprtino izvrtano v steni.
Ta vgradni panel je okrogle oblike in sveti z močjo 24W, s svetilnostjo 2100lm, pod 120° kotom.
Izbirate lahko med: toplo, nevtralno ali hladno belo barvo svetlobe.
Dimenzija vgradnega panela je Ø 300 x 14 mm, dimenzija izreza luknje je Ø 280 mm.
Zaščita je IP20, kar pomeni, da je prahotesen in neodporen na vlago in vdor vode, zato ga lahko namestimo samo v prostore, kjer ni vlage.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 24W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | G |
| Barva telesa izdelka | črna |
| Oblika izdelka | okrogla |
| Mere | Ø 300 x 14 mm |
| Izrez | Ø 280 mm |
| Svetilnost | 2100lm |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Barva svetlobe | toplo bela 2700K – 3000K, nevtralno bela 4000K – 4500K, hladno bela 5500K – 6500K |
| Poraba | 18kWh/1000h |
| Priključna napetost | 220-240V AC 50/60Hz |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Zatemnilna | NE |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 30.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 12m |
















