-21%
LED panel 30W-40W-50W nadgradni 3CCT 5200lm IP40
Izvirna cena je bila: 82,00 €.65,00 €Trenutna cena je: 65,00 €. Brez DDV: 53,28 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Je nadgradni panel velikosti 120x30cm.
Panel vam nudi možnost izbire moči svetenja in barvo svetlobe.
Na napajalniku panela je gumb, s katerim določite moč svetenja: 30W, 40W ali 50W.
Panel sveti pod kotom 110°, s svetilnostjo 5200lm.
Prav tako z gumbom določite barvo svetlobe: toplo bela (3000K), nevtralno bela (4000K) ali hladno bela (6000K).
Panel je primeren za montažo v prostore, kjer ni vlage.
Življenjska doba panela je 20.000h.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 30W-40W-50W |
|---|---|
| Priključna napetost | 220-240V AC 50/60Hz |
| Način montaže | nadgradna |
| Barva svetlobe | 3CCT |
| Material | aluminij |
| Barva telesa izdelka | bela |
| Kot svetilnosti | 110° |
| Oblika izdelka | kvadratna |
| Mere | 1200x300x35mm |
| Svetilnost | 5200lm |
| Zatemnilna | NE |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 20.000 h |
| IP ZAŠČITA | IP40 |
| Energijska učinkovitost | F |
| Garancija (meseci-m) | 24m |
































