























LED panel 36W vgradni 3600lm CCT IP54 + napajalnik
29,80 € Brez DDV: 24,43 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
LED paneli so posebna oblika LED svetil, tanjše debeline, krasi pa jih mlečen pokrov. So dobra moderna rešitev za vse, ki želimo vnesti v bivalni ali poslovni prostor kakovosten in enakomerno porazdeljen vir svetlobe.
Vgradne panele vgrajujemo v knauf oz. mavčne plošče ali pa v odprtino izvrtano v steni.
Ta vgradni panel sveti z močjo 36W in svetilnostjo 3600lm. Je vodotesen (IP54), zato je primeren tako za suhe, kot vlažne in mokre prostore.
Je okrogle oblike.
Barvo svetelja pa lahko sami določite s pomočjo stikala, ki se nahaja med panelom in napajalnikom (toplo bela barva (rumena – 2700K), nevtralno bela barva (dnevna – 4200K) ali hladno bela barva (modrikasta – 6000K).
Na voljo so tudi 9W, 18W in 24W okrogli in kvadratni VGRADNI paneli.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 36W (ekvivalent za 201W) |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | F |
| Barva telesa izdelka | bela |
| Oblika izdelka | okrogla |
| Material | plastika + aluminij |
| Mere | Ф221x21mm |
| Izrez | Ф46-200mm |
| Svetilnost | 3600lm |
| Kot svetilnosti | 180° |
| Barva svetlobe | 3CCT |
| Poraba | 36kWh/1000h |
| Priključna napetost | AC85-265V |
| IP ZAŠČITA | IP54 |
| Zatemnilna | NE |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 25.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |
Morda vam bo všeč tudi...
- ID-WAFEL-12W
LED panel 12W vgradni 3CCT 1100lm IP54 WAFEL
od 12,90 € Brez DDV: 10,57 €Izberite možnosti Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka - ID-EDOR LED C 9W
LED panel 9W nadgradni 3CCT 850lm IP20 EDOR
od 7,90 € Brez DDV: 6,48 €Izberite možnosti Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka - ID-WAFEL-9W
LED panel 9W vgradni 3CCT 860lm IP54 WAFEL
od 9,90 € Brez DDV: 8,11 €Izberite možnosti Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka - LVT-XD-LP240-LP241
LED panel 12-24W vgradno-nadgradni 3CCT 2300lm IP20 XD
od29,90 €Izvirna cena je bila: 29,90 €.23,90 €Trenutna cena je: 23,90 €. Brez DDV: 19,59 €Izberite možnosti Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka - LVT-2834
Nadgradni okvir za led Armstrong panel 600×600 mm črn
24,28 €Izvirna cena je bila: 24,28 €.16,99 €Trenutna cena je: 16,99 €. Brez DDV: 13,93 € Brez DDV: 0,00 €









