LED panel 36W vgradni 3600lm 1195x295mm UGR<19 IP20 + napajalnik
od Izvirna cena je bila: 56,50 €.45,00 €Trenutna cena je: 45,00 €. Brez DDV: 36,89 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Je LED vgradi panel z UGR, ki ga lahko vgradimo v knauf oz. mavčno ploščo.
Izbiramo lahko med vgradnimi paneli, ki svetijo v toplo beli, nevtralno beli ali hladno beli barvi. Izdelani so iz visokokakovostnih materialov, ki vključujejo aluminijasto telo, poškropljeno z belim premazom, kar omogoča, da se panel lepo zlije s stropom.
Poleg zelo nizke porabe električne energije (prihranek tudi do 50% električne energije) in dolge življenjske dobe, je njegova posebnost predvsem v tem, da oddaja očem in glavi prijetno svetlobo, zaradi razpršenosti svetlobe (UGR <19).
Stopnja bleščanja (UGR = Unified Glare Rating)
UGR <19 = Enotna ocena bleščanja oz. poenotena vrednost bleščanja
Brez vibracij pomeni, da LED plošča ne “utripa”, kot so npr. tradicionalne fluorescenčne svetilke, ki so se uporabljale v preteklosti. To najlažje preverimo s telefonom. Kamera telefona ne more v celoti slediti utripanju, zato bodo, v primeru, da je stopnja bleščanja velika, črne črte oz. proge na sliki kamere in video posnetkih, utripale. Kadar pa je UGR <19, pa utripanja ne bo.
UGR <19 namreč razprši svetlobo tako, da je svetloba nežna in tako gledanje v svetlobo ne povzroča pekočega občutka in ščegetanja v očesu, temveč zagotavlja pomirjujoč učinek. Zato se svetila z lastnostmi UGR <19 uporabljajo na mestih, kjer ljudje preživijo veliko časa, npr. na javnim mestih, v pisarnah, v izobraževalnih ustanovah, v zdravniških ordinacijah, itd.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 36W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | E |
| Barva telesa izdelka | bela |
| Oblika izdelka | pravokotna |
| Mere | 1195x295x9mm |
| Svetilnost | 3600lm |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Barva svetlobe | toplo bela 2700K – 3000K, nevtralno bela 4000K – 4500K, hladno bela 5500K – 6500K |
| Poraba | 36kWh/1000h |
| Priključna napetost | 230V |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Zatemnilna | NE |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 25.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |




























