-20%
LED panel 6W vgradni 4000k 450lm IP44 PUNTO
Izvirna cena je bila: 12,39 €.9,90 €Trenutna cena je: 9,90 €. Brez DDV: 8,11 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je vgraden bel LED panel, ki sveti z močjo 6W in svetilnostjo 450lm.
- Sveti v nevtralno beli barvi (4000K), s kotom svetilnosti 100°.
- Zaščita je IP44, kar pomeni, da je vodoodporen in primeren za območja izpostavljena visoki stopnji vlage in prahu. Namestimo ga lahko torej tako zato ga lahko namestimo tako znotraj, kot zunaj.
- Vgradimo ga lahko v montažno luknjo s Ø90mm (v knauf, steno, leseni del, itd).
Dodatne podrobnosti
| Energijska učinkovitost | F |
|---|---|
| Barva telesa izdelka | bela |
| Mere | Ø110x36mm |
| Izrez | ø90mm, Ø90mm |
| Oblika izdelka | okrogla |
| Svetilnost | 450lm |
| Kot svetilnosti | 100° |
| Izhodna napetost | 230V |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 6kWh/1000h |
| IP ZAŠČITA | IP44 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 35.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |


















