-20%
LED panel 9W vgradni 4000k 700lm IP44 PUNTO
Izvirna cena je bila: 17,65 €.14,12 €Trenutna cena je: 14,12 €. Brez DDV: 11,57 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je vgraden bel LED panel, ki sveti z močjo 9W in svetilnostjo 700lm.
- Sveti v nevtralno beli barvi (4000K), s kotom svetilnosti 100°.
- Zaščita je IP44, kar pomeni, da je vodoodporen in primeren za območja izpostavljena visoki stopnji vlage in prahu. Namestimo ga lahko v notranje ali zunanje prostore.
- Vgradimo ga lahko v montažno luknjo s Ø90mm (v knauf, steno, leseni del, itd).
Dodatne podrobnosti
| Energijska učinkovitost | F |
|---|---|
| Barva telesa izdelka | bela |
| Mere | Ø110x36mm |
| Izrez | ø90mm, Ø90mm |
| Oblika izdelka | okrogla |
| Svetilnost | 700lm |
| Kot svetilnosti | 100° |
| Izhodna napetost | 230V |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 9kWh/1000h |
| IP ZAŠČITA | IP44 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 35.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |


















