Akcija
LED plafonjera 12/15/18W 3CCT 1600lm IP54 ASTRO
od Izvirna cena je bila: 30,00 €.25,00 €Trenutna cena je: 25,00 €. Brez DDV: 20,49 €
Plafonjera vam nudi možnost izbire moči svetenja in barvo svetlobe.
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- Plafonjera je na voljo v beli ali črni barvi.
- Na plafonjeri je gumb, s katerim določite moč svetenja: 12W, 15W ali 18W.
- Če izberete moč svetenja 12W je svetilnost 1150lm, 15W je svetilnost 1380lm, 18W je svetilnost 1600lm.
- Plafonjera ima opcijo 3CCT, kar pomeni, da si lahko sami nastavite želeno barvo svetenja:
- toplo belo barvo (3000K – najbolj prijazna očem)
- nevtralno belo barvo (4300K -najbolj podobna dnevni svetlobi)
- hladno belo barvo (6500K – modrikast sijaj)
- Dimenzija svetilke je ф220×55 mm.
- Primerna je tako za notranje, kot za zunanje prostore, saj je odporna na prah in vodo(IP54).
Namestimo jo lahko: v notranjih prostorih(kopalnica), garaži, delavnici, v kleteh, pod nadstreških, na balkonih, na parkirišču, itd.
Dodatne podrobnosti
| Barva telesa izdelka | bela, črna |
|---|---|
| Moč | 12/15/18 W |
| Zatemnilna | NE |
| Barva svetlobe | warm white/neutral white/cold white |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Material | polikarbonat+plastika |
| Priključna napetost | 230V, 50Hz |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 35.000 h |
| IP ZAŠČITA | IP54 |
| Garancija (meseci-m) | 24m |

















