-15%
LED svetilka 14W 4500k 1120lm IP55 ALBIN
Izvirna cena je bila: 18,09 €.15,38 €Trenutna cena je: 15,38 €. Brez DDV: 12,61 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je lična plafonjera, belega telesa, narejenega iz PC s polikarbonatom.
- Vsebujejo LED diode SMD, ki zagotavljajo daljšo življenjsko dobo in kvaliteto uporabe.
- Sveti v nevtralno beli barvi (4500K), z močjo 14W, pod kotom 160°.
- Je prahotesna in vodoodporna, zato je primerna tako za zunanjo kot notranjo razsvetljavo (IP55).
- Pritrditev na steno ali strop je zelo enostavna.
Namestimo jo lahko: v domovih, na parkiriščih, letališčih, nakupovalnih središčih, pod balkone, itd.
Na voljo je tudi 20W.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 14W |
|---|---|
| Barva telesa izdelka | bela |
| Mere | 120x236x68mm |
| Material | PC s polikarbonatom |
| Svetilnost | 1120lm |
| Kot svetilnosti | 160° |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 14kWh/1000h |
| Priključna napetost | 230V |
| Ra | >80 |
| IP ZAŠČITA | IP55 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 20.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 12m |
















