LED plafonjera 15W 4000k 1100lm IP54 120° AGAT
od 21,65 € Brez DDV: 17,75 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je estetske okrogle oblike.
- Izdelana je iz visoko kakovostnih materialov (PP/PC).
- Zaradi minimalistične velikosti, jo vsestransko uporabna, saj ne zasede veliko prostora.
- Nudi visoko svetlobno učinkovitost, pri čemer je poraba energije do 85% manjša od starih klasičnih plafonjer.
- Vsebuje LED svetlobni tok.
- Je prahotesna in vodoodporna, zato jo nameščamo tako v notranje, kot zunanje prostore.
- Življenjska doba je cca. 30000h.
- Ne povzroča UV sevanja.
- Zdrži na temperaturah med -20° in +45°C.
- Namestitev je enostavna.
- Oddaja veliko manj toplote, kot klasična halogena svetila, zato se ob dotiku z njo ne moremo opeči.
Nameščamo jo predvsem na zunanje stene hiš in drugih zgradb, nad vhode v stavbo, pod balkone, itd.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 15W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | F |
| Barva telesa izdelka | bela, črna |
| Oblika izdelka | okrogla |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 15kWh/1000h |
| Priključna napetost | AC100-240V |
| IP ZAŠČITA | IP54 |
| Zatemnilna | NE |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 30.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 36m |




























