LED plafonjera 18W 4000k 1400lm IP54 120°
17,07 € Brez DDV: 13,99 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je okrogle oblike, krasi pa jo črn rob.
- Zaradi minimalistične velikosti, jo vsestransko uporabna, saj ne zasede veliko prostora.
- Prihranek pri električni energiji bo do 80% večji od klasičnih halogenih plafonjer.
- Življenjska doba je cca. 20000h.
- Zdrži na temperaturah med -20° in + 45°C.
- Namestitev je enostavna, saj se pritrdi zgolj z vijaki.
- Oddaja veliko manj toplote, kot klasična halogena svetila, zato se ob dotiku z njo ne moremo opeči.
Je prahotesna in vodoodporna, zato jo lahko namestimo tako v notranje prostore stanovanj in drugih poslopij (npr. na stopnišča, v kopalnice, v sanitarne prostore, itd.), kot izven njih (npr. pod balkone, pod nadstreške, zunaj nad vhodna vrata, itd.).
Dodatne podrobnosti
| Moč | 18W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | G |
| Barva telesa izdelka | črna |
| Oblika izdelka | okrogla |
| Mere | Ø210×60 mm |
| Svetilnost | 1400lm |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 18kWh/1000h |
| Priključna napetost | AC170-260V |
| Svetlobni tok | SMD |
| IP ZAŠČITA | IP54 |
| Zatemnilna | NE |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 20.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 12m |















