LED plafonjera 24W 4000k 2040lm IP20 180° WILTON
49,99 € Brez DDV: 40,98 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je kvadratne dizajnerske oblike, zaobljena na vogalih, okvir pa je lepe antracit barve.
- Sveti z močjo 24W, svetilnostjo 2040lm, v nevtralno beli barvi svetlobe (4000K).
- Zasveti s polno močjo (100%) takoj, ko obrnemo stikalo, pri čemer se ne segreva.
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči, kar zagotavlja prihranek pri električni energiji in daljšo življenjsko dobo.
- Je enostavna za namestitev.
- Oddaja veliko manj toplote, kot klasična halogena plafonjera, zato se ob dotiku z njo ne moremo opeči.
Primerna je za vse notranje prostore, katerih končni videz želimo naredit poseben, nevsakdanji (npr.: notranjost hiš, galerij in drugih arhitekturnih zgradb posebnega značaja).
Dodatne podrobnosti
| Moč | 24W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | G |
| Barva telesa izdelka | antracit siva |
| Oblika izdelka | kvadratna |
| Mere | 375x375x85mm |
| Svetilnost | 2040lm |
| Kot svetilnosti | 180° |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 24kWh/1000h |
| Priključna napetost | AC200-240V |
| Zatemnilna | NE |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 20.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 12m |




















