LED plafonjera 24W 4000k 2040lm IP44 120° VINGON
25,99 € Brez DDV: 21,30 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je lepa plafonjera, okrogle oblike, krasi pa jo srebrn obroč.
- Sveti z močjo 24W, s svetilnostjo 2040lm, v nevtralno beli barvi svetlobe (4000K).
- Vsebuje kakovostne SMD LED diode, ki zagotavljajo dolgo življenjsko dobo in kvalitetno uporabo.
- Poraba energije bo do 80% manjša od standardnih luči, zaradi česar bo prihranek pri energiji velik.
- Namestimo jo lahko tako v notranje kot zunanje prostore, saj je prahotesna in vlago odporna.
- Je enostavna za namestitev.
- Oddaja veliko manj toplote, kot klasična halogena svetila, zato se ob dotiku z njo ne moremo opeči.
Iz te serije so na voljo tudi 12W in 18W klasični plafonjeri ter 24W plafonjera s senzorjem gibanja. Ta je na voljo v srebrni in antracit sivi barvi.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 24W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | G |
| Barva telesa izdelka | srebrna |
| Oblika izdelka | okrogla |
| Mere | Ф350x116mm |
| Svetilnost | 2040lm |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 24kWh/1000h |
| Priključna napetost | 230V |
| faktor moči PF | 0,5 |
| CRI (Ra) | 80 |
| IP ZAŠČITA | IP44 |
| Zatemnilna | NE |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 40.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 12m |



























