Akcija
LED plafonjera 12W/24W 4000k IP65 120° JAREN s senzorjem
od Izvirna cena je bila: 58,00 €.50,00 €Trenutna cena je: 50,00 €. Brez DDV: 40,98 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je lepe kvadratne oblike, z zaobljenimi robovi in zelo enostavna za namestitev.
- Sveti v nevtralno beli barvi (4000K).
- Svetilko lahko izbirate glede na moč:
- 12W svetilka (1080 lm) – dimenzije 22x22x5,5 cm.
- 24W svetilka (2160 lm) –dimenzije 33x33x5,5 cm.
- 12W svetilka (1080 lm) – dimenzije 22x22x5,5 cm.
- Vsebuje kakovosten Samsung LED čip in mikrovalovni senzor gibanja (razpon zaznavanja 360°), ki se ne vidi, saj je vgrajen v plafonjeri in reagira ob gibanju (deluje na osnovi elektromagnetnega sevanja visokih frekvenc). To pomeni, da bo senzor ob vstopu človeka zaznal visoko frekvenco ter sproži VKLOP svetilke. Ko bo človek odšel iz vidnega polja senzorja, bo senzor zaznal nizke frekvence in sprožil IZKLOP svetila.
- Po vklopu svetilka sije od 8s do 12min (odvisno od vaših nastavitev).
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
- Primerna tako za notranje, kot za zunanje prostore, saj je odporna na prah in vodo.
- Zdrži na temperaturi od -25 do +60°C.
Namestimo jo lahko: na stene domov, letališč, nakupovalnih središč, pri vstopu v kletne , toaletne, prostore, pod nadstreške, na balkone, itd.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 12W, 24W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | G |
| Barva telesa izdelka | bela |
| Oblika izdelka | kvadratna |
| Mere | 12W(220x220x55mm), 24W(330x330x55mm) |
| Svetilnost | 2160lm |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 24kWh/1000h |
| Priključna napetost | 230V |
| IP ZAŠČITA | IP65 |
| Svetlobni tok | SMD |
| Senzor zaznavanja | mikrovalovni senzor |
| Zatemnilna | NE |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 40.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 12m |




































