-30%
LED plafonjera 45W+ventilator CCT 3000lm 60cm IP20
Izvirna cena je bila: 201,00 €.140,00 €Trenutna cena je: 140,00 €. Brez DDV: 114,75 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je stropna svetilka in ventilator v enem, modernega dizajna v beli barvi s sivim obročem.
- Zraven je priložen daljinski upravljalnik s katerim lahko regulirate moč svetenja(zatemnjevanje) in barvo svetenja (3000K/4000K/6400K).
- Ventilator ima vgrajeno 35W svetilko, ki sveti v treh barvah bele svetlobe: toplo bela(3000K), nevtralno bela(4000K) in hladno bela(6400K).
- Ventilator ima 7 prozornih lopatic iz ABS plastike, ki so nagnjene pod kotom 13°, z 1100±10RPM obratov na minuto.
- Z daljinskim upravljalnikom lahko regulirate hitrost vrtenja ventilatorja. Možnost nastavitve časovnika ventilatorja(1-2-4-8 ur) in nastavitev funkcije samodejnega izklopa.
- Daljinski upravljalnik napaja 1 x A23 baterija (ni priložena).
- Pritrditev na strop je zelo enostavna.
- Poraba energije je do 80 % manjša od standardnih luči.
Ta izdelek je nepogrešljiv v vseh bivalnih prosotorih, pisarnah, restavracijah, itd.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 45W |
|---|---|
| Barva telesa izdelka | bela + siv obroč |
| Svetilnost | 3000lm |
| Oblika izdelka | okrogla |
| Mere | Φ600x200mm |
| Barva svetlobe | 3CCT |
| Priključna napetost | 220-240V AC 50/60Hz |
| Zatemnilna | DA |
| Način upravljanja | Daljinski upravljalnik |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Garancija (meseci-m) | 24m |


























