-19%
LED podelementna svetilka 120cm 18W 1800lm T5 3000k, 4000k ali 6000k IP20 s stikalom
Izvirna cena je bila: 15,90 €.12,90 €Trenutna cena je: 12,90 €. Brez DDV: 10,57 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti svetilke:
- je podelementna pohištvena svetilka, s stikalom, v obliki cevi, narejena iz plastike.
- Svetilka sveti z močjo 18W, s 1200lm, pod kotom 120°.
- Izbirate lahko med tremi barvami svetlobe: toplo belo barvo (3000K), nevtralno belo barvo (4000K) ali hladno belo barvo toplote (6000K). Na svetilki je vgrajen gumbek za nastavitev (3CCT).
- V kompletu prejmete kabel za vtičnico, kabel za povezovanje več svetilk hkrati in dodatke za montažo.
- Mere: 1178x23x34mm.
- Življenjska doba svetilke je cca 25.000h.
- Ne povzroča UV sevanja.
- Opremljena je z visoko kakovostnimi LED diodami SMD za boljšo zanesljivost in daljšo življenjsko dobo.
- Je prahotesna. Primerna je za področja, kjer ni vlage.
- Je elegantna zamenjava za tradicionalno osvetlitev.
- Oddaja veliko manj toplote, kot klasična halogena svetila.
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
- Pritrditev pod element je enostavna.
- Zdrži na temperaturah med -20°C in +40°C.
- Primerna je predvsem za namestitev pod kuhinjske elemente, pod element nad pisalno mizo, v omaro, itd.
Takšna svetilka obstaja tudi v dimenziji: 30cm, 60cm, 90cm in 150cm.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 18W |
|---|---|
| Barva telesa izdelka | bela |
| Oblika izdelka | cevna |
| Material | PC |
| Svetilnost | 1800lm |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Barva svetlobe | 3CCT |
| Mere svetilke | 1178x23x34mm |
| Poraba | 18kWh/1000h |
| Priključna napetost | AC185-265V |
| Svetlobni tok | LED |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 25.000 h |
| Energijska učinkovitost | F |
| Garancija (meseci-m) | 24m |























