Akcija
LED pohištvena svetilka 5W/13W/15W 4100K IP44 ROXANA krom
od Izvirna cena je bila: 30,00 €.25,00 €Trenutna cena je: 25,00 €. Brez DDV: 20,49 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- LED pohištvena svetilka ROXANA je stenska linearna svetilka, narejena iz trpežnega aluminija in plastike.
- Svetilko lahko montirate na 3 različne načine: na omarico, na ogledalo in na steno.
- Svetilko lahko izberete:
- 5W dolžine 30cm s svetilnostjo 330lm
- 13W dolžine 60cm s svetilnostjo 845lm
- 15W dolžine 90cm s svetilnostjo 968lm
- Svetilka sveti v nevtralno beli barvi svetlobe (4100K), pod kotom 110°.
- Primerna je za uporabo v prostorih z visoko vlažnostjo, kot je na primer kopalnica.
- Življenjska doba svetilke je cca. 35.000h.
- Opremljena je z visoko kakovostnimi LED diodami SMD za boljšo zanesljivost in daljšo življenjsko dobo.
Takšna svetilka je primern za nametitev v kopalnico, garderobno omaro, osvetlitev slike…
Takšna svetilka je na voljo tudi v črni barvi.
Dodatne podrobnosti
| Barva telesa izdelka | krom |
|---|---|
| Moč | 13 W, 15 W, 5W |
| Dolžina | 30 cm, 60cm, 90cm |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Kot svetilnosti | 110° |
| Svetilnost | 330lm, 845lm, 968lm |
| Priključna napetost | 230V, 50Hz |
| IP ZAŠČITA | IP44 |
| Garancija (meseci-m) | 24m |

































