-27%
LED prenosni reflektor 100W 4500K 8000lm IP65 – na kablu
Izvirna cena je bila: 41,05 €.29,90 €Trenutna cena je: 29,90 €. Brez DDV: 24,51 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- gre za prenosni LED reflektor, ki ga je možno prenesti na mesto, kjer ga potrebujemo. Je kakovostne izdelave. Narejen je iz trpežnega aluminija. Samo ogrodje reflektorja je rumene barve, telo reflektorja pa je črno, ki ga krasi steklen pokrov iz jasnega kaljenega stekla. Ta lahko prenese tudi izjemno nizke (-2°C) in visoke temperature (+40°C), UV sevanje ali druge škodljive vremenske razmere.
- Je vodo odporni reflektor, z močjo 100W, svetilnostjo 8000lm in kotom svetilnosti 120°. Sveti v nevtralno beli barvi svetlobe (4500K).
- Opremljen je z visoko kakovostnimi 2835 SMD LED diodami, kar omogoča boljše hlajenje in manj napak, s tem pa dolgo življenjsko dobo in za 80% nižjo porabo električne energije v primerjavi s starimi reflektorji.
- Imajo dolgo življenjsko dobo in močno svetilno učinkovitost.
- Ima 1,5 metrski kabel, ki ga lahko priključimo na direktno napajanje povsod, kjer so klasične EU vtičnice oz. napajalna mesta (cca. 230V).
- Je izoliran na vlago, vodo, prah in praske (IP65), zato je primeren za osvetlitev tako v domovih, kot na zunanjih površinah. Npr. za garaže, delavnice, kleti, avto servise, itd.
Na voljo je tudi takšen 50W prenosni reflektor.
Dodatne podrobnosti
| Priključna napetost | 180-240V AC 50/60Hz |
|---|---|
| Moč | 100W |
| Barva telesa izdelka | rumeno ogrodje in črn okvir reflektorja |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Svetilnost | 8000lm |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Material | aluminij + kaljeno steklo |
| Dolžina kabla | 1,5m |
| Mere | 225 x 192 x 28 mm |
| CRI (Ra) | >80 |
| Svetlobni tok | LED SMD 2835 |
| Delovna temperatura | -20°C do 40°C |
| IP ZAŠČITA | IP65 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 30.000 h |
| Energijska učinkovitost | F |
| Garancija (meseci-m) | 24m |
























