LED reflektor s senzorjem gibanja PIR slim 4200K IP65 črn ASTON
od 15,00 € Brez DDV: 12,30 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- LED reflektor je primeren za osvetlitev zunanjih površin. Sestavljen je iz trpežnega aluminija in polikarbonata.
- Primeren je za zunanjo uporabo, saj je odporen na vlago, dež, sneg in druge okoljske razmere(IP65).
- Reflektor je opremljen z LED diodami z barvno temperaturo 4200K, kar je optimalno glede odtenka med toplo belo in hladno belo barvo svetlobe.
- Reflektor lahko izbirate glede na moč:
- 10W s svetilnostjo 1090 lm, dimenzije 120x80x52 mm
- 20W s svetilnostjo 1980 lm, dimenzije 135x112x52 mm
- 30W s svetilnost 3550 lm, dimenzije 155x140x53 mm
- 50W s svetilnostjo 5180 lm, dimenzije 178x175x53 mm
- 100W s svetilnostjo 9900 lm, dimenzije 242x265x53 mm
- Kot svetilnosti je 115°.
- Vgrajen ima PIR senzor gibanja, ki zazna gibanje in sproži vklop reflektorja v 0.1 s, ko zazna gibanje.
- Reflektor ima opcijo prilagajanja parametrov:
- SENS – prilagoditev razpona oz. razdalje zaznavanja (< 8 m , < 24°C).
- LUX – ureditev svetlobne intenzivnosti (<20-2000 LUX) – vgrajen ima foto občutljivi element, ki omogoča identifikacijo časa dneva, da se lastnosti delovanja prilagodijo posameznim željam uporabnika.
- TIME – ureditev časa osvetlitve (min. od 5s do max. 8min)
- Delovni kot senzorja gibanja je 30°/120°.
- Primeren je za direkten priklop na 230V 50Hz, zato ga lahko namestimo povsod, kjer je standardna priključna napetost (cca. 230V).Po pritrditvi na steno (zelo enostavna pritrditev) ali drugo trdno površino lahko uporabimo premični del in reflektor usmerimo tja kamor ga potrebujemo.
- Ne potrebuje posebnega vzdrževanja. Če ga postavimo v zelo zaprašeno okolje, ga lahko enostavno očistimo kar s curkom vode iz cevi.
- Življenjska doba cca. 35000h.
Primeren je za osvetlitev tako v domovih, kot na zunanjih površinah. Npr. kot fasadna razsvetljava, za osvetlitev dovozov, vrtov, športnih terenov, cerkva, dvoran, garaž, prehodov, skladišč, javnih prostorov, parkirišč, panojev, stavb, skulptur, itd.
Ta reflektor je v ponudbi tudi brez senzorja.
Dodatne podrobnosti
| Barva telesa izdelka | black, črna |
|---|---|
| Moč | 10 W, 100 W, 20 W, 30 W, 50 W |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Kot svetilnosti | 115° |
| Material | Aluminij + PC |
| Vrsta senzorja | PIR senzor |
| IP ZAŠČITA | IP65 |
| Garancija (meseci-m) | 24m |




















