LED sijalka E14 C37 6W 480lm svečka
od 1,89 € Brez DDV: 1,55 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Je svečka, posebne oblike, saj ima vrh zaobljen v eno stran. Pri gorenju tako spominja na ogenj.
Sveti z močjo 6W.
Na voljo je v treh barvah svetenja: toplo beli, nevtralno beli in hladno beli barvi.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 6W (ekvivalent 48W) |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | G |
| Mere | Ø37×125 mm |
| Material | plastika + aluminij |
| Svetilnost | 480lm |
| Kot svetilnosti | 200° |
| Barva svetlobe | toplo bela 2700K – 3000K, nevtralno bela 4000K – 4500K, hladno bela 5500K – 6500K |
| Poraba | 6kWh/1000h |
| Priključna napetost | AC175-265V |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Zatemnilna | NE |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 25.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |













